lengter daler ned i skjul... Skrevet 18. juni 2008 #1 Skrevet 18. juni 2008 med små barn er det jo slitsomt på forskjellige måter i forskjellige aldere synes jeg, samtidsig somd et er mye kos. sønnen min er nå 11 mnd, og han har vel aldri vært så morsom og rar som nå, hehe, han får meg til å le mye. Men han er sinnsykt aktiv, roter til fortere enn jeg rekker å rydde, river ned alt, er sta som et esel, skal dra ned duken, ta fjernkontroller osv. skriker og får utbrudd. synes det er slitsomt nå jeg, men samtidig så lærer han seg så mye og det er mye kos. når han legger seg kl 19 er jeg helt ferdig og utslitt! hehe!
Mulle :) Skrevet 18. juni 2008 #2 Skrevet 18. juni 2008 Syntes 0-3 mnd og 1-3 år er de mest travle...
susemor-3 små Skrevet 18. juni 2008 #3 Skrevet 18. juni 2008 Mine er bare 4 og 2 år gamle da, så litt tidlig å si... Men jeg synes alderen mellom 1 og 2 år har vært mest slitsom for begge.
lengter daler ned i skjul... Skrevet 18. juni 2008 Forfatter #4 Skrevet 18. juni 2008 så det blir verre mener dere? hehe!
Gjest Skrevet 18. juni 2008 #5 Skrevet 18. juni 2008 Den helt første tiden når hun var nyfødt og vi ikke hadde noen rutiner enda og nå når hun er 2 år og i værste trassalderen En utrolig morsom men KREVENDE alder hehe, alt handler for tiden om å teste grenser og ikke høre etter hehe
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå