Gjest Skrevet 18. juni 2008 #1 Skrevet 18. juni 2008 Tenk, en hel tråd til deg, som du kan bruke til å argumentere for at joda, du får oppmerksomhet, tenk! Men til saken: dere er altså FLERE på nicket - og sier det åpenlyst uten å dø av skamrødmen, og innrømmer faktisk også at det er JOBBEN deres? Så det pisslunka skvalet av noen patetiske forsøk på å være edgy og provoserende skal altså til og med deles på mer enn en? Det må da være en av de sterkest verna bedriftene i landet.
Gjest Skrevet 18. juni 2008 #3 Skrevet 18. juni 2008 Mmi har vel aldri blitt beskyldt for å ha de hvasseste tenåringene i staben sin...
♥Prinzessin♥ Skrevet 18. juni 2008 #4 Skrevet 18. juni 2008 Tja, jeg veit sannelig ikke, luten! Folk betaler jo til og med for å få tilsendt pillråtne truser, så det kan jo tenkes at Chrijoline får betalt for å tastaturonanere med møljepuleklubben. :-)
Gjest Skrevet 18. juni 2008 #5 Skrevet 18. juni 2008 Mens noen ser på, mener du? Vel, different strokes for different folks... Jeg hadde imidlertid aldri ansatt noen som var lam noe sted over snippen. Lenger ned spiller det faktisk mindre rolle.
♥Prinzessin♥ Skrevet 18. juni 2008 #6 Skrevet 18. juni 2008 Nei, jeg tror nok ikke på kåte frøken C et eneste sekund. Det er nok en god grunn til at hun sitter her og chatter på dagtid, og det må være nav.no. Jeg vet hvorfor jeg sitter her da, men jeg er faktisk på tur ut døra straks. Wish me luck. :-)
xxxJulianexxx Skrevet 18. juni 2008 #8 Skrevet 18. juni 2008 Men kjære vene da folkens. Dere lar dere jo provosere så til de grader. Tror nesten vi må flytte til neste nettsted allerede i dag jeg:) Jeg synes vel i grunnen det er på tide at dere får tilbake sidene deres også Men trivelig har det vært. Ha det bra!!!!!!
Antinissen Skrevet 18. juni 2008 #10 Skrevet 18. juni 2008 Altså, jeg skjønner ikke helt greien med "ha! dere lar dere provosere sååå lett" m.m. Det er litt som en 16 åring som kler seg opp i nettingsstrømper, miniskjørt og høye hæler, maler munnen rød for så å gå på strippeklubb og slenger puppene opp i tryne på 50 år gammel kåting, for så å gå triumferende ut fordi hun faktisk hadde muligheten til å pule. Hva med å ta en titt på overskriften her inne? Hva i all verden er poenget med å oppholde seg på en krangleside dersom man ikke ønsker å krangle? Forøvrig så ville det vært lurt å reflektere litt over ord som provosere, engasjere, og respons. Dette er forskjellige ord med forskjellig betydning. Så langt har jeg ikke sett noen som har blitt provosert over krinolines innlegg. Og så er det fremdeles ganske trist å se noen som bruker en side på lik linje som alle andre, men som lever i fornektelsen at det er det hun gjør..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå