sjara Skrevet 18. juni 2008 #1 Skrevet 18. juni 2008 Var hos legen i går og glemte å spørre ho. Har to uker igjen til termin, og hodet er fortsatt ikke helt festet - men godt nede i bekkenet. Siden det ikke er helt festet enda, betyr det at jeg kan belage meg på å gå på overtid - eller er dette veldig individuelt (som så mye annet)? Er førstegangsfødende - og utålmodig, he he. Takk for alle svar:)
01-08-2008 Skrevet 18. juni 2008 #2 Skrevet 18. juni 2008 Jeg har ei venninde som fikk baby i fjor. Og der festet ikke hodet seg før fødselen var i gang faktisk. Det var hennes første. Hu fikk prinsen sin 5 dager FØR tiden. Men som de så fint sier - Ingen svangerskap er like
79fia Skrevet 18. juni 2008 #3 Skrevet 18. juni 2008 Hodet trenger ikek feste seg før fødselen er i gang. Ikek gjort det på mine to. Den ene ble født til termin og den andre 13 dager over..
Gjest Skrevet 18. juni 2008 #4 Skrevet 18. juni 2008 Mine gutter har festet hodet 3 og 4 uker før termindato,og fødselen startet allikevel ikke før 15 og 13 dager etter termindatoen;) Så tror ikke det har så veldig mye å si egentlig. Lykke til:)
sjara Skrevet 18. juni 2008 Forfatter #5 Skrevet 18. juni 2008 YES, da betyr ikke det noen verdens ting, hehe. Takk:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå