Gjest Skrevet 17. juni 2008 #1 Skrevet 17. juni 2008 Hannkjønnet er ute på "man against nature" opplegg i kveld. Dvs, han dro med seg teltet og whiskey flaska ut for å sette garn, og så grille kreder, drikke øl og "være mann." Jeg snakket med ham for noen timer siden, da sleit han med å få opp teltet *fniiis* Er det bare jeg som synnes whiskey, båt, kreder, garn og mann høres ut som en dårlig kombinasjon?
Gjest Skrevet 17. juni 2008 #2 Skrevet 17. juni 2008 Kanskje jeg kan være med deg på å synes det om du forklarer hva kreder er.
xxxJulianexxx Skrevet 17. juni 2008 #3 Skrevet 17. juni 2008 Er han alene??? Da høres det ut som en veeeldig dårlig kombinasjon.
Gjest Skrevet 17. juni 2008 #5 Skrevet 17. juni 2008 Åja, er det et dialekt ord? Det er ihvertfall en ferskvannsfisk.
Gjest Skrevet 17. juni 2008 #7 Skrevet 17. juni 2008 Jeg kan ikke veldig mye fisk, så det trenger ikke være dialekt, men har aldri hørt om det.
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 17. juni 2008 #8 Skrevet 17. juni 2008 jeg sier som min storesøster altid sa til meg når jeg var barn "man kan drokne i et eggeglass med vann om man bare tryner på riktig sted"
Gjest Skrevet 17. juni 2008 #9 Skrevet 17. juni 2008 Får vel sende ham en melding for å sjekke om han er i live da..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå