missmoi Skrevet 17. juni 2008 #2 Skrevet 17. juni 2008 Hei! Jeg får opp august, og at det vil komme som en overraskelse som dere ikke forventa. Har dere barn fra før? for jeg føler at det blir noe helt nytt for dere.. Husk jeg er ny å kan ta feil =)
Venter en juli baby:) Skrevet 17. juni 2008 Forfatter #3 Skrevet 17. juni 2008 hvordan vil det komme som en overraskelse,vi er jo prøvere? Jeg har tre barn fra før,men minn mann har ingen. Ser du kjønn da?
missmoi Skrevet 17. juni 2008 #4 Skrevet 17. juni 2008 nei desverre får ikke opp noe kjønn. men da er det kanskje hannes energi som kom opp. at han er nyskjerrig på det å få et eget barn.. vet ikke hvorfor jeg får opp at det er en overraskelse..kanskje det er det at han/dere har ventet lenge på det? Som sagt, jeg er ny på dette, og det var det kortene viste meg =) Lykke til.
Venter en juli baby:) Skrevet 17. juni 2008 Forfatter #5 Skrevet 17. juni 2008 Okei,ja det kan det være. Og dette er noe vi har prøvd på lenge,hadde en ma i fjord høst så er spendte da vettu. Men takk for at du ville prøve på meg,setter pris på det:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå