Gjest Skrevet 17. juni 2008 #1 Skrevet 17. juni 2008 Hva skriver man på kort til de som har navnefest istedenfor dåp? Noen som har tips om et lite vers eller lignende?
nove Skrevet 18. juni 2008 #4 Skrevet 18. juni 2008 Hei, Jeg brukte Mauren av Inger Hagerup. Skal du på navnefest i banken neste helg? Vi skal til et vennepar av oss vi også:-)
Gjest Skrevet 18. juni 2008 #5 Skrevet 18. juni 2008 Hei! Nei, vi skal ikke det. Kjenner noen som hadde på Hamar i helga, og så skal jeg møte dem neste uke. da må jeg jo gi en ting:) Var du på Egon på fredag, forresten?
nove Skrevet 18. juni 2008 #6 Skrevet 18. juni 2008 OKI, vet bare at det er navnefest i banken den 28.... Var innom Egon, men det var ingen andre der så jeg prioriterte heller å bruke noen timer på å få ordnet en del praktisk. Samboer begynner å bli litt stressa over at jeg ikke har ordna så veldig mye ennå..... Har igjen å vakse en del tøy, trekk til bagen og bilsetet + alt annet som skal vaskes. Og så er det jo den hersens bagen som skal pakkes da, må bare finne litt motivasjon til å starte på den en dag. Gi meg beskjed hvis noen skal møtes en dag da!
Gjest Skrevet 18. juni 2008 #7 Skrevet 18. juni 2008 Jeg og ei til skal møtes på Peppes 15.45 i morgen:) Litt kort varsel, men veldig koselig om du får det til:)
nove Skrevet 18. juni 2008 #8 Skrevet 18. juni 2008 Går desverre ikke i morgen, skal på middag til svigers. Gi meg beskjed hvis det er noen som skal en annen dag da!
Gjest Skrevet 18. juni 2008 #9 Skrevet 18. juni 2008 Det var synd. Skal si fra om det skal skje noe senere:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå