Gå til innhold

suppediett...


Anbefalte innlegg

Skrevet

kan man gå på suppedietten mens man ammer? har hørt at man ikke skal slanke seg mens man ammer, men jeg orker ikke denne kroppen lenger!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Når man slanker seg bevisst så frigjøres det avfallstoffer (giftstoffer)som ikke er heldige for babyen. Jeg tror jeg ville venta, og heller (vet ikke hva du spiser) kuttet ut unødvendige godter og andre goder. spise heller lite og ofte og gå en del. Vet du har hørt denne leksa før, men det var det eneste rådet jeg kunne gi

Skrevet

Takk skal du ha dolly29:) Har sluttet med godter o.l, drikker bare vann og ammete, men vekten står stille! Har ikke gått opp eller ned et gram! Blir så fortvilet, poden er bare 4mnd, så regner med å amme en stund til.. Men, men, får bare fortsette på den sunne sti og håpe på at det snart gir uttelling!

 

HI

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...