Gå til innhold

Hva tørker dere linsa med? (speilrefleks)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Fikk noe på linsa, og samme hvor mye jeg tørker får jeg alle regnbuens farger på glasset=(

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gå til en butikk hvor de selger kameraer.. Der får du kjøpt linserens.. Jeg har sånn kost som er ment og bruke til det.. + noe ala servietter som man også får kjøpt i de fleste butikker de selger kameraer.. =)..

 

 

Skrevet

http://www.mpx.no/aspx/loginVnet.aspx?ReturnUrl=%2faspx%2fprodukter.aspx%3fl%3d2%26t%3d7257%26g0%3d1612%26g1%3d498%26g2%3d1475%26pubgrp%3d1%26visavdeling%3d32&l=2&t=7257&g0=1612&g1=498&g2=1475&pubgrp=1&visavdeling=32

 

 

 

Oii.. Lang link.. hehe.. jeg har disse 3 tingene for og rense kameraet med.. Ikke samme merket men samme produkter.. Den pennen er helt genial.. Den fjerner flekker enkelt og greit på linsen også sprayer man enten litt på linsen og bruker linseservietter eller bruker bare kosten.. =)

Skrevet

Takk=)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...