Anonym bruker Skrevet 16. juni 2008 #1 Skrevet 16. juni 2008 Jeg er nå i permisjon og har da mi vanlige lønn, men skal studere fra høsten.. Får jeg da bostøtte? Tar de utgangspunkt i den inntekten jeg har da jeg søker?
qwana Skrevet 16. juni 2008 #2 Skrevet 16. juni 2008 du kan be de regne ut fra din nye inntekt, men da tar de med alt, ikke bare skattbarinntekt, så da må du oppgi ting som, bidrag, barnetrygd og lånekassepenger.
Anonym bruker Skrevet 17. juni 2008 #3 Skrevet 17. juni 2008 Jeg er student, og betaler 9100 i husleie (Oslo). Får 3800 i bostøtte, så det hjelper masse. Ja de ser på fjorårets ligning når de ser på søknaden din, så du må du gjøre de klar over at den økonomiske situasjoen har forandret seg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå