Gå til innhold

Kranglesiden..?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Skal si hormonene roer seg etter en viss tid, for her er det jo ikke noe krangling, bare kozemosing.

Men selvfølgelig, siden jeg ikke gidder å nedlate meg til å skjelle ut negerpulere, tjukkaser og trygdede så kan jeg nok ikke si jeg bidrar nevneverdig heller.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg har litt problemer med nicket ditt.

 

var temlig sikker på at jeg ville få være alene med gunnar

Skrevet

OhhhhhhhhhYeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! Hør her din udugelige rastafarass av en amatørmessig liksomkrangler!! Tenker du har forvilla deg inn på feil forum!!!! Her er det bare en gjeng m3ed sultne ulver som venter på neste lam, skal forville seg inn på denne siden!! desssverre litt for sjeldent!! Mens du venter på at noen skal våkne her inne, så kan du heller tvinne de transplanterte rævhårene dine i kjedsommelighet i påvente at bermen her inne skal våkne:-)

Skrevet

Hei på deg, mamma! :-)

 

Vel, nevnte jeg at jeg ikke gidder å nedverdige meg til å slenge drit om skaphomser med rumpehårsfantasier heller..?

 

Klarer ikke helt å se at det er noen sultne ulver her inne. Var det meningen jeg skulle bli redd nå..?

Skrevet

Og jeg drepte den:-) mohaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

Skrevet

Ble kranglingen lagt på et så usaklig plan at folk rømte..? Godt jobbet, men jeg lurer litt på hvorfor?

Skrevet

 

med mindre du er regelmessig på TV så nekter jeg og være mammaen din!

Skrevet

Du _er_ jo mammaen min, du er jo mortilgunnar og jeg er Gunnar.

Hello, mutter! ;-DD

Skrevet

Hei smukka, sommeren har kommet azzå. Koz.

Skrevet

Jeg trodde sommer var frustrasjonstid nr.1 jeg..

Pføy!

Skrevet

nå vet jeg forsovet ikke hva min gunnar heter til etter navn. men jeg tviler på at det er Lunde.

 

forsovit så ville han nok ikke kaldt meg muttern.

 

drømmer du om anette hoff?

Skrevet

Øh, Anette Hoff? Hvorfor lurer du på det? Nei, jeg kan ikke si jeg gjør det..

Hvorfor ville han ikke kalt deg mutter? Man har jo gjerne en annen tone med familien enn man har på jobb.

 

Og uansett er jeg et bonusbarn i betydning å være en berikelse. Jeg syns nemlig det er helt ok at du elsker Marcel. Hvor mange sønner unner mødrene sine en franskmann, hæ?

Skrevet

 

hehe... du avslører at du ikke er min sønn!

 

min sønn hadde vist hvem Marcel var, han er mannen som passer på at prisene følger varne på ICA. i buttikken der min sønn er skjef.

 

ser du ikke på TV eller?

Skrevet

Og han er jo fransk! Selvfølgfelig visste jeg det!

Skrevet

så hva var alt dette tullet om bonus barn og unne moren sin en franskamann? jeg er da godt gift med Gunnars far

Skrevet

..men du elsker Marcel? Han er jo ikke Gunnars far.

Er du utro mot pappa??

Skrevet

 

han er månedens annsatt i min søns butikk. derfor står det lovs. jeg setter ære på hans innsats :-)

Skrevet

Gunnar, du er forlengst pensjonist. Har du glemt det?

Skrevet

 

nei da, det kommer vel tydlig fram at jeg er det når månedens høydepunkt er hvem som blir månedens ansatt i min sønns putikk.

jeg er en helvetes svigermor... hihi

Skrevet

Neida, det er derfor jeg har tid til å henge her inne.

Skrevet

Ang å være pensjonist altså.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...