KajsaLuna Skrevet 16. juni 2008 #1 Skrevet 16. juni 2008 Gjelder ikke mennesker, man eier ikke mennesker. Det jeg er mest fornøyd med, er at vi har walk-in-closet, og at barna har eget bad. Tenkte på det da jeg så debatten om skapdører. I forrige leiligheten vår hadde vi speildører på soverommet. Aldri igjen! )
Gjest Skrevet 16. juni 2008 #3 Skrevet 16. juni 2008 Det er hagestua som er under oppføring og eiendommen. Fantastisk sted rett og slett.
Raych Skrevet 16. juni 2008 #5 Skrevet 16. juni 2008 Hele huset og eiendommen vår:) Helt perfekt:) Pluss kameraet mitt som jeg tar masse bilder av ungene med:)
Alba44 Skrevet 16. juni 2008 #7 Skrevet 16. juni 2008 Leiligheten. Den kunne nok vært litt større, men liker alle rommene veldig godt )
KajsaLuna Skrevet 16. juni 2008 Forfatter #8 Skrevet 16. juni 2008 Er så godt å høre at folk er fornøyd med ting også. Ofte er det lettere å klage. Jeg har tenkt litt, og jeg har et par sko jeg også er veldig fornøyd med! De var superbillige, og jeg elsker dem. Kjøper antrekk så jeg kan bruke de ofte ))
badass_suburban-mom Skrevet 16. juni 2008 #9 Skrevet 16. juni 2008 Den digitale speilrefleksen med mega papparatzilinse,blir suuuupre bilder av,har brukt det masse! Verdt hver krone av de xxxxxx antall tusen vi ga for det!
Bøggly Skrevet 16. juni 2008 #10 Skrevet 16. juni 2008 Hytta mi! Som jeg for øverig har tegnet selv. Huset kan jeg godt selge på dagen uten at det plager meg, men hytta vil jeg ikke kvitte meg med for alt i verden!
gifteklar gravid og kvalm Skrevet 16. juni 2008 #11 Skrevet 16. juni 2008 selnga til snuppa, en skuvseng fra midten av 1800tallet som er hjemmelaget på gården der mannen kommer fra et gammelt skap fra samme periode også elsker de gamle fine møblene
Tøysetipp Skrevet 16. juni 2008 #12 Skrevet 16. juni 2008 Vippetang-hårføneren min.. Fin på håret på null komma niks.
Verdens peneste gutter er mine Skrevet 16. juni 2008 #13 Skrevet 16. juni 2008 Kameraet mitt er jeg fornøyd med. Men vet at det jeg blir mest fornøyd med når vi kommer inn i nytt hus blir et Skjåkolaskap fra 1800 tallet. Jeg gleder meg til å få opp det skapet. Og jeg håper ikke foreldrene mine vil angre på at de ga bort begge skapene sine. Søstra mi skal ha det andre.
Lille Ollebolle Skrevet 16. juni 2008 #14 Skrevet 16. juni 2008 Vi har inestert i skikkelig seng så den er jeg veldig fornøyd med! Tenkte nok først på den siden jeg begynner å bli søvnig nå.. Men er svært fornøyd med både huset, plassen og interiøret forøvrig :-)
Har ei tulle med øyne blå <3 Skrevet 16. juni 2008 #15 Skrevet 16. juni 2008 Sommerhuset vårt ! Kjempe fint har det blitt! Og det nye badet vårt! lekkert
Little Dreamer Skrevet 16. juni 2008 #16 Skrevet 16. juni 2008 Huset vårt:) Fine nye ubrukte huset vårt:) og pcen min:))
dritgrei hei hei! Skrevet 16. juni 2008 #17 Skrevet 16. juni 2008 jeg er veldig fornøyd med spisebordet vårt! det er digert med plass til mange... det er så stort at man kan spise på den ene siden og sitte å gjøre noe annet på den andre siden, et hverdagsbord som kan brukes hele tida... jeg er rett ogs lett mest fornøyd med det. også er jeg dritfornøyd med et nydelig par med sko.
2Kjønn3Stønn9MånederOg1Sønn Skrevet 16. juni 2008 #18 Skrevet 16. juni 2008 Datan min, krølltanga og favorittskoene mine:)
KajsaLuna Skrevet 16. juni 2008 Forfatter #19 Skrevet 16. juni 2008 ååå Dritgrei, jeg ønsker meg også et sånt digert bord! Så koselig. Ingenting er som å samle en helg gjeng og kose seg rundt bordet. Ble helt sentimental nå. Godt at jeg ikke var den eneste som var fornøyd med sko ))
cherry coke Skrevet 16. juni 2008 #20 Skrevet 16. juni 2008 Kamèsmykket mitt. Min kjæreste eiendel, tror jeg. Er også veldig fornøyd med pc'en =) Også et bilde av meg og jenta mi som er sort/hvitt på lerret og veldig stort. Er fornøyd med det meste jeg eier, men disse tingene betyr mye for meg (ja, pc'en er viktig=))
wirre;o) Skrevet 16. juni 2008 #22 Skrevet 16. juni 2008 hmm.. dette er en debatt jeg garantert ville slengt meg på før jeg ble mamma. Jeg var selve Materialisten! Men nå, litt over året etter at min øyensten kom til verden, er slike skryte-ting helt utenfor min verden. Fint at dere er fornøyd med det som kan eies, men for meg er det ikke det som gjør hverdagen fullverdig.
♥ Miss Fat ™ ♂ + ♀ Skrevet 16. juni 2008 #23 Skrevet 16. juni 2008 Bunaden min og en nydelig spisestue som jeg har arvet etter en onkel.
Makka Pakka Skrevet 16. juni 2008 #25 Skrevet 16. juni 2008 Huset mitt, det stoore spisebordet vårt med plass til (nesten) hele slekta, bilen min (er helt avhengig av den).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå