Yellowgoldfish Skrevet 16. juni 2008 #1 Skrevet 16. juni 2008 Han har ikke noe hår så vi ser den tydelig, men den er like åpen som etter fødselen.. Noen andre som har barn med dette? Er det noe vi må undersøke??
Gjest Skrevet 16. juni 2008 #2 Skrevet 16. juni 2008 Regner med at dere var til lege ved 1års kontrollen? Da skal de sjekke sånt..på jenta vår kan vi ikke se noe til den mer...kontakt legen og spørr hvis dere er usikre.
Chanelle med ♀♂♂♂ Skrevet 17. juni 2008 #4 Skrevet 17. juni 2008 Du kan jo godt nevne dette på f.eks. 15mnd kontrollen, men tror ikke dette gjør noe:0) Ungene her har hatt svært liten åpning på hodet, men den har ikke nødvendigvis vært helt lukket før etter at de ble ett år. Husker ikke helt..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå