neste*gang Skrevet 15. juni 2008 #2 Skrevet 15. juni 2008 MIn holdt ut til han var 2 år og 10 mnd å sitte baklengs i bil. Men da krevde han selv å snu.... Jeg strakk det så langt jeg kunne før jeg snudde stolen..
mamma til 2 og lille frøet.. Skrevet 15. juni 2008 #3 Skrevet 15. juni 2008 De skal vel sitte bakovervendt så lenge som mulig. Så lenge det er plass til beina..
Hønseføtter og gulerøtter Skrevet 15. juni 2008 #5 Skrevet 15. juni 2008 Det er lovlig fra barnet er 9kg. Men det er anbefalt å sitte bakovervendt til barnet er minst 4 år. Her er det noen linker om temaet. http://sikringavbarnibil.blogspot.com/ http://www.tryggtrafikk.no/?module=Articles;action=Article.publicShow;ID=926 Her sitter jenta på 2,5år bakovervendt, og skal sitte slik lenge til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå