Gå til innhold

Dere som har vært i Spania eller Hellas se her!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi skal på bryllupsreise i august/september og det jeg lurer på er om dere har noen hoteller eller områder å anbefale? Jeg er ikke så bereist, så det hadde vært greit med litt tips.

Alle prisklasser, men helst billig siden vi ikke har så veldig med penger.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har vært en del i Hellas og elsker det landet :) Kunne selv tenkt meg bryllupsreise til Santorini, kanskje kombinert med en uke på Naxos eller Paros. Kykladene er bare helt fantastisk!

 

Prisen for en slik reise kommer vel an på hvordan dere velger å bo, men det blir som en vanlig sydentur vil jeg tro. Billetter for kanskje 15000 (mulig å få det billigere dersom standarden ikke er så viktig) og lommepenger (vi bruker ca 12000 på 2 uker - og lever da veldig godt!).

Skrevet

Hei, jeg har vært en del i både Spania og Hellas og jeg anbefaler Hellas på en bryllupsreise foran Spania.

 

Prøv å finn ut hva dere ønsker på en reise. Turister, alenetid, party, gode strender, kunst osv...

 

Gå inn på Ving og les litt om stedene og finn et som dere "faller" for.

 

Skrevet

Sevilla i Spania er en veldig koselig og vakker by. Var der alene, men tipper det kan være litt romatisk dersom man skulle være to:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...