Madamina Skrevet 14. juni 2008 #1 Skrevet 14. juni 2008 Kan ikke huske det var slik sist. Her sparkes det masse og hardt. Man kan se sparkene på 2-3 meters avstand.. Blir vel en aktiv kar som dekker opp for den rolige vi fikk sist.
Miss Dynamite Skrevet 14. juni 2008 #2 Skrevet 14. juni 2008 er 21 uker på vei. førstegangs. og her hopper magen som bare det =) har ingenting å sammenligne med da, men litt rart, for jeg har jo morkaka foran.. hihi , men av og til kommer det skikkeli støt, men synes best når jeg ligger... Er vel kjempe gøy at man kan se det når man står også da... ?
♫♪♫mine nydelige små ♪♫♪ Skrevet 14. juni 2008 #3 Skrevet 14. juni 2008 er 22 uker, og det sparker til tider hardt, selv om det ikke er synlig utenpå ennå. Men hvis jeg ligger på siden om natten, så ligger snuppa på den ene siden av magen om morgenen,hehe..og da ser jeg helt skeiv og rar ut. Jeg har morkaken foran, og antar at det er derfor at harde spark kun er for meg en liten stund til..
mamma til 2... Skrevet 14. juni 2008 #4 Skrevet 14. juni 2008 gjorde det hos meg også i uke 22:) nå er jeg snart i uke 28 og nå har det tatt helt av:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå