Gå til innhold

trenger hjelp fra dere!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

skal i 75 år lag i morgen til oldemora til snuppa vår... eneste vi har kjøpt er et kort, og vi har ikke råd til mer.... helt tomt liksom=\ har dere noen tips jenter????????????????????????????????????????? han ikke komme med et kort bare liksom..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kan du ikke bake noe? Noe som du vet hun liker godt, og pakk det så inn i cellofan og med en fin sløyfe på.

Skrevet

Ut å plukke markblomster, lag en diger og flottt bukett.

Bake ei kake å ta med?

 

Skrevet

Kan dere ikke låne penger av noen da?

 

Hvis ikke kan du jo gå ut og plukke en fin bukett - hvis du ikke har hage selv, så får du raide noen i nabolaget ditt. Det er for en god gjerning.

 

Eventuelt kan du jo bake en kake, lage et album med bilder av barnet ditt - om du har, litt knapp tid men... Hvis du er flink til å tegne eller male, kan du lage et bilde. Kjipe greier, men noe må man da gi.

 

Neste gang er det en idè å prioritere og planlegge litt bedre, så ikke alt blir helt tomt. Må være fryktelig slitsomt.

Skrevet

ja er bare for et par dager, men har regnet heeeelt feil denne mnd gitt:p kake tør jeg ikke bake til a, men blomste og album var god ide.. jeg elsker og lage ting med bilder av snuppa så det var jo god ide=) vi visste jo ikke at vi skulle dit heller før igår eller noe=\

 

men men takk for tips jenter=)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...