mamma >to gull Skrevet 12. juni 2008 #1 Skrevet 12. juni 2008 jeg stod og tok i mot en pakke mens mini gikk litt rundt.Så hadde han møtt på vaskemannen på posten og han var ganske så mørk i huden.Han hadde sagt "hei" til gutten min og småen ble jo livredd og satt i gang å hylskrike og alle på posten snudde seg. Uff,er jo ikke så mye jeg får gjort noe med da,tror han vaskemannen skjønte hvorfor han begynte å gråte. gutten har jo aldri sett en mørkhudet før.. Og det samme hadde visst skjedd på butikken idag når han var med sambo..
Gjest Skrevet 12. juni 2008 #2 Skrevet 12. juni 2008 Sånt skjer, snuppa mi hadde en periode hvor hun hyyylskrek om hun så en gammel dame hehe Men hvor i all verden bor dere om han aldri har sett en som er mørk i huden før??
mamma >to gull Skrevet 12. juni 2008 Forfatter #3 Skrevet 12. juni 2008 hehe,laaangt inni skogen.neida,men han har aldri kommet så nær på en om du skjønner..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå