Divamamma fødte 16.08.08 Skrevet 12. juni 2008 #1 Skrevet 12. juni 2008 1. Hvordan vet man at hodet fester seg? Hvordan føles det? 2. Hvordan vet man at slimproppen har gått? Og hvordan kan vite forskjell på det eller om det er utflod. Man har jo ofte mye utflod som gravid. Takk for alle svar..
Randi86*Salt og Pepper' Skrevet 12. juni 2008 #2 Skrevet 12. juni 2008 Er vell forskjellig fra person til person hvordan man opplever det.. Men min erfaring er: 1 - Jeg kunne føle at hodet gravde seg mer og mer ned i bekkenet ved at jeg hadde nedpress og stikkninger som ilte ned mot underlivet. Hodet er ikke 100% festa enda men så godt som i følge UL og legen. 2 - Sist så gikk litt og litt av slimproppen hos meg, første del gikk allerede 20 dager før termin, var en klump med tykt slim med litt blodspor i. Utflod er jo som oftest ikke sånn kjempe tykt vil jeg tro så jeg vil tro du vil se forskjell på utflod og slimproppen ja :-)
Divamamma fødte 16.08.08 Skrevet 12. juni 2008 Forfatter #3 Skrevet 12. juni 2008 Takk for svar. Så det at hodet fester seg er en prosess som går over en liten periode altså ?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå