Northernlights Skrevet 12. juni 2008 #1 Skrevet 12. juni 2008 Den ene venninnen har jeg kjent siden 1973, og vært bestevenninne med siden 6.klassen. Vi har aldri kranglet. Normalt? Har ei venninne til,som jeg har hatt siden 1983. Aldri hatt en krangel, vi heller... Betyr ikke at vi er enige om ALT, men faktisk er vi ganske enige om det meste. Kanskje derfor vi har vært så gode venner bestandig? Og tilslutt har jeg ei venninne som også "stammer" fra barndommen på 70 tallet, og vi har heller aldri kranglet. Bare storkoser oss sammen, når vi treffes. Disse 3 kjenner ikke hverandre, så vi møtes aldri samlet.Men det er jo greit,da. =o) Venninner som skulle hatt medalje,alle 3! OK; Har "kjeftet opp" en mannevenn en gang...da var det på tlf, og det dreide seg om at han hadde visst om at jeg ble bedratt i 3 år,men aldri sa noe til meg. Ikke min venn lengre....(vi var venner med han og kona) Jeg var dypt såret over at ingen sa noe til meg,selv om de visste.Men det er jo litt annerledes,kanskje? Har inntrykk av at mange krangler med vennene sine. Eller der det jeg som har fått feil inntrykk? Krangler du med vennene dine?
Tjobing! Skrevet 12. juni 2008 #2 Skrevet 12. juni 2008 Har faktisk ikke det, nei. Vi er ikke dramaqueens eller intrigemakere noen av oss :-)
Elise & Ella-Marie *250107* <3 Skrevet 12. juni 2008 #3 Skrevet 12. juni 2008 Vi har a hatt våre feider, men det er ikke sånn krangling at vi har kutta kontakten.. vi "bitcher" mer og har våres diskusjoner, men ikke mer enn det, trodde det var normalt jeg, å ha noen få opphetede diskusjoner!
MamiMaribel Skrevet 12. juni 2008 #4 Skrevet 12. juni 2008 Nei! Har gode, gode venninner jeg har hatt siden jeg var barn, og vi har aldri kranglet. De venninnene jeg har fått senere er like gode og har ikke kranglet med dem heller, hehe:-) Er det virkelig vanlig å krangle med vennene sine ?! Vi er da ikke fjortiser, heller:-DDD
3 blå Skrevet 12. juni 2008 #5 Skrevet 12. juni 2008 Jeg og min bestevenninne har kjent hverandre i over 20 år og har aldri krangla. Vi kjenner hverandre ut og inn og vet når vi skal holde kjeft og når det passer seg å si ting. Vi leser hverandre som en åpen bok, men det har ALDRI vært en krangel mellom oss Nå skal jeg være forloveren hennes i sommer, hipp hurra for den beste jenta på jord
mamma&urokråka Skrevet 12. juni 2008 #6 Skrevet 12. juni 2008 Nei, bortsett fra søsteren min av og til. Vi er veldig gode venner, men det blir jo litt annerledes. Men noen av vennene mine burde jeg sagt ifra til. Jeg gidder bare ikke. Tenker at de bare kan være der og være kjipe... hehe.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå