MissBenz Skrevet 12. juni 2008 #1 Skrevet 12. juni 2008 I går kveld etter arbeid hadde jeg sterke magesmerter i nedre del som kom i bølger, varte kanskje to minutter. Hadde rare stikkinger over hele øvre del av magen utover hele dagen før. Sist fikk jeg blødning og SA dagen etterpå jeg hadde vonde stikkinger, men ikke akkurat samme smerte nå. Kan det bare være livmoren som strekker seg eller noe??
Dodlimammatil2 Skrevet 12. juni 2008 #2 Skrevet 12. juni 2008 Jeg kjennr en del smerte og stikninger, og har ihvertfall ikke sett noe blod enda. så jeg krysser fingrene for at det kun er vanlige smerter... lykke til :-) er 4+6
MissBenz Skrevet 12. juni 2008 Forfatter #3 Skrevet 12. juni 2008 ok. takk. Men det blir alltid blod ved en SA?
Klemzi Skrevet 12. juni 2008 #4 Skrevet 12. juni 2008 Alle innlegg jeg har lest om SA så har det kommet blod før smertene kommer. Jeg har selv hatt MA, da hadde jeg ikke smerter i det hele tatt. Da dør fosteret uten at livmoren støter det fra seg, så da er det naturlig nok ingen smerter. Så så lenge du ikke blør, er det nok et godt tegn!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå