Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har bestilt herfra? Kan vel ikke stemme at de selger en brudekjole for 500,- norske vel? Hvordan fungerer dette da,er det greit å bestille herfra,ikke noe tull? Hva må jeg legge til på prisen deres?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du må legge til frakt, og gebyr for pengeoverføring. Jeg besilte brudekjole, jakke og brudepikekjole for 1900,- inkl frakt og gebyr. Nydelig kjole, i tykt stoff med flotte perle broderier. Leverte inn til syerske for å legge opp, og hun kunne ikke få skrytt nok av arbeidet som var gjort. =)

 

Her står "oppskriften" på hvordan en bestiller;

 

http://www.jkdress.com/news_details.asp?nid=43

Skrevet

Jeg er veldig fornøyd, jeg og ei venninne bestilte tilsammen kjoler. 1 brudekjole og 3 selskapskjoler. Og de var alle sammen nydelige! Syns det var litt kronglete med betaling, men det gikk fint til slutt. Betale 850 for brudekjolen siden jeg sendte han bilde av den jeg ville ha. Og 500 for hver av selskapskjolene.

Skrevet

Hvordan er str da? Jeg bruker 36/38 i klær til vanlig,hvilken str må jeg bestille da?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...