blond Skrevet 11. juni 2008 #1 Skrevet 11. juni 2008 I går var det et innlegg om dette, men jeg finner det ikke. Noen som husker hvilken frukt som ble kåret til den farligste?
Fru HottenTott♥♥ Skrevet 11. juni 2008 #2 Skrevet 11. juni 2008 Hei.. Det var jeg som la ut det innlegget, svaret var banan. For banan løser seg opp og tetter hele halsen, og vanskelig å få opp ved heimlish (eller hvordan det skrives). Men det er jo skummelt uansett hva man sette i halsen.. Og innlegget var ikke ment for å skremme noen, var bare at jeg ble veldig overrasket over det selv.
blond Skrevet 11. juni 2008 Forfatter #3 Skrevet 11. juni 2008 Det var det jeg trodde. Det skremmer ikke meg, jeg synes det er godt å være klar over. Takk for at du la det ut (og for at du svarte meg nå)!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå