ballblom Skrevet 11. juni 2008 #1 Skrevet 11. juni 2008 Ble strippet av jm i går, og i dagtidlig klokken fem begynte jeg å få menssmerte-lignende smerter som varer i ca 1min. Smertene er så vonde at jeg ikke klarer å sove over de, og klarer ikke å ligge i senga - må opp å gå, eller stå i en varm dusj. Siste timen har smertene også spredd seg til ryggen, og komme med 5-10min mellomrom. Jm sa igår at det var vanlig å få menssmerter etter stripping, men skal det være SÅ vondt??
jente Skrevet 11. juni 2008 #2 Skrevet 11. juni 2008 Ring fødeavdelingen, kanskje fødselen er i gang,,,
ballblom Skrevet 11. juni 2008 Forfatter #3 Skrevet 11. juni 2008 Har gjort det, skal på undersøkelse der om en time.. smertene er sinnsykt vonde, så hvis det ikke er rier så må jeg si at jeg gruer meg til fødsel!!!! Noen som har erfaringer eller?
Mor til lille Anneli! Skrevet 11. juni 2008 #4 Skrevet 11. juni 2008 Du har fått rier :-D Sukkerlinn skal ha baby ganske snaaart :-D Hang in there! Jeg kommer på s.huset hvis de sier du er i gang altså!!
Mor til lille Anneli! Skrevet 11. juni 2008 #5 Skrevet 11. juni 2008 Det VAR rier :-D Sukkerlinn fødte en gutt nå klokka tre :-D Gratulerer så masse!!!!
ballblom Skrevet 8. oktober 2008 Forfatter #6 Skrevet 8. oktober 2008 Så gøy at jeg fant igjen innlegget jeg skrev før jeg fødte sønnen min :-D Hehe!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå