Gå til innhold

Hva gjør dere med alle dagbøkene deres???


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er i en flytteprosess nå og har funnet frem alle gamle dagbøkene mine. Jeg var en flittig dagbokskriver kan du si! Har notert ned nesten hele livet mitt tror jeg! Startet såvidt å skrive da jeg var 9 år.

 

Har jo også i detalj skrevet ned alt det "gale" jeg har gjort. All festinga, alle gutta, om depresjoner jeg har hatt osv..... Vil egentlig ikke at noen skal vite alle disse detaljene.

 

Jeg klarer likevel ikke å kvitte meg med disse bøkene!!! Hele livet mitt står jo notert i disse! Ser for meg at jeg sitter på gamlehjemmet og ler godt av hvordan jeg var som ung.

 

Men.... Hva om jeg skulle dø??? Hva skjer med dagbøkene mine da?? Hvem som helst kan vel få kloa i dem da!

 

Hva gjør dere med gamle dagbøker???

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg leste gjennom alle mine da jeg var ca 19 år, og brente de... Orket ikke tanken på at andre skulle lese de (selv om det hadde vært gøy å ha de)

 

Du må nesten bare velge hva du vil :-)

Skrevet

har ingen dagbøker - eller jo kanskje en. den ligger i skrivebordet mitt hos pappa. er ikke så bekymret jeg.

 

lås dem inn i en bankboks (med evt beskjed om at innholdet skal brennes ved din død ) - høres fryktelig snålt ut men, hehe!

Skrevet

He... He.. Ja, men det er faktisk en god idé da!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...