Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

å herre hvor lyst jeg fikk på solbærtoddy.. har helt problemer med å sanse meg.. knaska på isbiter i hele kveld.. er så vanvittig kvalm så det har vært det eneste jeg har orka..

 

men gud å jeg gleder meg til å kjøpe rett i koppen solbærtoddy imorgen :D

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

he he :)

 

Jeg har også vært kvalm i hele dag, men bare kasta opp 2 ganger! Har sett fram til å gå på jobb i flere timer, for der har vi solbærte :) Så nå sitter jeg her å koser meg med en kopp ;)

Skrevet

mmmmm.. men åssen er det å drikke te da? er det ikke koffein i det??

 

kan vel drikke en kopp da ?

Skrevet

nej, det er ikke koffein i den... Te hjelper meg veldig mye når jeg er kvalm i allefall.... så drikker en del kopper om dagen

Skrevet

Åååå. Det hadde jeg og, fra rett før påske og leeenge etterpå. Det gikk et par flasker solbærsaft da, og det var krise her da sambo hadde drukket opp den ene :) Har fortsatt et par poster sånn rett i koppen her tror jeg. Hihi.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...