Gå til innhold

urolig baby. snart 4 mnd


Anbefalte innlegg

Skrevet

jonas har de 2 siste dagene vært grinete og urolig. prøvd å se etter tenner, men ikke sett noe brutt frem.

 

idag grein han uansett hva vi gjorde, men stoppet når jeg tok en finger i munnen hans. søg som besatt på den. kan det være tenner på vei??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det kan det være vettu:=)

Mye ubehag når de tannebissen skal frem:=(

Skrevet

sånn var Sarah også for ca 2 uker siden (hun var 4 mnd i går) ... ingen tenner som har kommet her i alle fall.. Nå er hun seg selv igjen, og mindre grinete heldigvis :)

Skrevet

Sånn var babyen min også når han nærmet seg 4 mnd. Ble rolig kun når han fikk en finger å bite på og gnagde ofte så hardt på den at det gjorde vondt. Men etter en ukes tid gikk det over og han har fortsatt et tannløst smil. Tror det kan klø ganske lenge før tennene kommer

Skrevet

Tulla vår hadde også en sånn periode da hun var 3.5 måned. Det tok tre dager, så var hun den gode gamle igjen. Nå, en måned senere har hun ingen tenner, men vi er akkurat inne i en ny urolig periode, idag på andre dagen - håper det ikke tar mer enn 3 dager denne gangen heller, det er veldig slitsomt. Hun krever oppmerksomhet hele tiden.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...