lengter daler ned i skjul... Skrevet 10. juni 2008 #1 Skrevet 10. juni 2008 har skikkelig sterke symptomer, svir når jeg tisser og lenge etterpå, så vondt at tårene rnner. tisser ofte, stikkninger i underlivet. var hos legen idag, og prøven viste ingenting! men fikk antibiotika alikevel siden jeg hadde symptomer. Noen som har vært borte i det? ble litt redd at det kan være noe annet nå.... Er gravid i uke 23.
LisseUmmaNuddeAtteJamPjøver Skrevet 10. juni 2008 #2 Skrevet 10. juni 2008 Ble prøven satt til dyrkning? Jeg leverte en prøve som var fin, men de satte den til dyrkning og ringte meg i hurten og sturten dagen etter for det var visst stor bakterievekst, så jeg måtte på antibiotika lell.
lengter daler ned i skjul... Skrevet 10. juni 2008 Forfatter #3 Skrevet 10. juni 2008 vet ikke om de gjorde det. glemte å spørre. Men jeg fikk jo uansett antibiotika, så det er jo greit. Ble bare redd at det skulle være noe annet liksom. er så sår og øm nedentil, vet ikke om det er vanlig.
LisseUmmaNuddeAtteJamPjøver Skrevet 10. juni 2008 #4 Skrevet 10. juni 2008 Er vel UVI som er sansynlig, og som trengs å behandles. Regner med at om de mistenkte noe annet "farlig" hadde de ikke gitt deg antibiotika og sendt deg hjem før de visste mer. Du får uansett ha god bedring. =))
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå