Labambie Skrevet 10. juni 2008 #1 Skrevet 10. juni 2008 Mener jeg leste en skrekkhistorie her om ei som hadde et barn som hovnet opp i halsen av dette? Vi MÅÅÅ ha det nå.. Hehe! Noen med erfaringer å dele?
Lamaungene 07 og 10 Skrevet 10. juni 2008 #2 Skrevet 10. juni 2008 jeg har bare gode opplevelser med den..hun blir blid og fornøyd med en gang når jeg smører på, når jeg ser hun klør..ene kvelden sovnet hun tilnærmet på sekundet da hun fikk smurt dette på! Og skal jo også sies at det stort sett holder med en finger dyppet i væska...just for reminder
Allegra -med gullspira- Skrevet 10. juni 2008 #3 Skrevet 10. juni 2008 funker veldig bra på gutten vår iallefall. Men aller best om han er sliten fra før, da sovner han når jeg har smurt på så det hjelper..men syns ikke virkningen holder så lenge og siden det ikke skal brukes mer enn fem ggr i døgnet bruker jeg å smøre på når jeg vet han er trøtt/sliten..da bruker det å fungere lenge nok til at han sovner:) Han blir stille bare han ser jeg holder på å åpne flasken hehe så tror han liker den han og:)
Prinsessemamma x 2 Skrevet 10. juni 2008 #4 Skrevet 10. juni 2008 Jeg kom over dette (ettersom du lurte på om det er trygt for alle barn) http://www.barnetmitt.com/forum/thread/136733925
Legekjærringa Skrevet 10. juni 2008 #6 Skrevet 10. juni 2008 kan bedøve svelgerefleksen hos noen, og det kan være uheldig hvis man har en gulpebaby. Men man må jo huske på at det skal en svært liten mengde til da. Jeg tar bare litt på fingeren og stryker en gang over. Ser dessverre at noen gjentar dette flere ganger og da er det jo noe babyen svelger ettersom det virker lokalt. Babyen skal ikke spise eller drikke etter bruk av Dentinox, vente rundt 30 min tror jeg det er anbefalt, og som sagt må man være litt på vakt når det gjelder gulpebabyer. Nå det er sagt så er det svært varierende erfaringer når det gjelder bruk, og den har kort virketid.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå