~Milly~ Skrevet 9. juni 2008 #1 Skrevet 9. juni 2008 Leser flere skriver at puppene ble mindre etter ammingen var ferdig.. Ble de mindre når dere trappet ned, eller når dere sluttet helt? Jeg ammer bare lille (9,5mnd) morgen, og noen ganger kveld nå, men hun blir mer og mer uinteressert, så det er nok snart slutt. Kan jeg håpe på mindre pupper da? =)
~sjiraff~ Skrevet 9. juni 2008 #2 Skrevet 9. juni 2008 Puppene mine var flate hengende og kjipe etter endt amming. Men etter 1/2-1 år etter ammeslutt var de nesten som før graviditeten.
Expat Skrevet 9. juni 2008 #3 Skrevet 9. juni 2008 Det er graviditeten som forandrer puppa, ikke ammingen. Mange blir tynnere fordi de ammer, da blir de jo mindre enn om man hadde en del ekstra kilo. Jeg bruker samme bh-str som før ammingen og jeg amma 15mnd. De gikk tilbake noe etter ammingen var over, og mest etter at jeg gikk ned 12kg. Rett etter fødselen var de E-cup...
TurboPrinsessen:-) Skrevet 9. juni 2008 #4 Skrevet 9. juni 2008 HAr ikke hørt om noen som beholder størrelsen når de er ferdig med å amme. Min gikk ikke ned med det samme, gikk gradivs, men tok lang tid. Det synes jo jeg var helt greit da, hadde ikke så store pupper i utgangspunktet. hehe
ayla05 Skrevet 9. juni 2008 #5 Skrevet 9. juni 2008 mine ble faktisk større etter amminga (og ja har ikke mer melk) enn de var før. snuppa mi er nå tre år og jeg har gått fra stor b/liten c til d....(har samme rundt)
rosa og en blå Skrevet 9. juni 2008 #6 Skrevet 9. juni 2008 nå er mine pupper en liten c. (har vært F mens eg ammet) og en liten c hadde eg på ungomsskolen ogso. så er fornøyd nå. passer bedre til min 62 kg kropp. enn en E og F cup ivertfall.. haha- og ja, det er brystspreng som gjør at puppsa blir strekt, ikke amminga. )
LadyLuck & Skrevet 10. juni 2008 #9 Skrevet 10. juni 2008 ble ikke mindre, heller flatere.. er nå 18cm fra kløft til vorte (sorry.. mye info..) men de er desverre ikke så "flafsete" at hjelp kan fåes
Fire småtroll Skrevet 10. juni 2008 #10 Skrevet 10. juni 2008 Jeg har født tre barn og puppene er større enn før jeg fikk barn. Var en 75B før, og er en 80C nå.. Men jeg veier 6-7kg mer enn før jeg fikk barn også da, ikke godt å si hvordan de blir når jeg blir kvitt de kiloene, er vel vanlig at puppene er noe av det første som forsvinner når er slanker seg.... Ble litt mer slunkne når amminga var slutt, men størrelsen på bh'en er den samme. Har egentlig holdt seg bemerkelsesverdig godt puppene mine, det er de som har minst spor etter tre svangerskap.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå