Trulte76 Skrevet 9. juni 2008 #1 Skrevet 9. juni 2008 http://www.side2.no/helse/article1970736.ece Helt utrolig visst dette er sant..
JordbærMamma Skrevet 9. juni 2008 #2 Skrevet 9. juni 2008 Det hørtes merkelig ut, ja!!! Regner med de opererte rett utenfor magen da, slik at navlestrengen og alt fremdeles hang fast i morkaka, la henne inn igjen og sydde igjen etterpå??? Så et program før i dag der de sa at om en skulle operere på et foster inne i magen så kunne moren kun få lokalbedøvelse - ellers kunne det gå ut over fosteret. Høres litt rart ut at det da går bra med sju ganger så sterk narkose som vanlig... Men jeg er ingen lege Er nok mye jeg ikke forstår meg på skjønner jeg Flott om det går bra da!
Lellemor Skrevet 9. juni 2008 #3 Skrevet 9. juni 2008 tror ikke dette er sannt !! da må man jo ta hull på fostervannsekken !!!!!!!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå