lillegutt mars o7 Skrevet 8. juni 2008 #1 Skrevet 8. juni 2008 Tar dere avgjørelser basert på folks meninger her inne?Er det slik at dere er i tvil,og trenger den støtten i at dere har tatt riktig avgjørelse? Har noen her inne gått fra mannen/sambo etter råd herfra? Ser titt og ofte slike innlegg her,og jeg må si at jeg lurer på hva som får dere til å godta all dritten?Vet det kan være vanskelig å gå..Men merket dere ikke at alt ikke var særlig bra med mannen før dere fikk barn og slikt? Er ikke stygt ment,bare lurer! Har selv vært i dårlige forhold (fysisk og psykisk vold),hvor det var ekstremt vanskelig å gå, men da var jeg mye yngre, uerfaren og naiv...! Er bare glad jeg ikke fikk barn med noen av dem!Da blir det nok annerledes igjen. Hvorfor går ikke dere fra mennene som behandler dere respektløst og stygt?
*Minnie Mus* Skrevet 8. juni 2008 #2 Skrevet 8. juni 2008 er vel ikke alle som blir behandlet akkurat stygt da, noen ganger kan det jo være godt å bare få klaget litt om småtterier her også, så slipper man å lage til fullt helvete hjemme om sambo feks ikke har ryddet kjøkkenet, tatt ut søppla osv he he..
Ravna Skrevet 8. juni 2008 #3 Skrevet 8. juni 2008 Det er vel slik at når man står midt oppe i det, med barn og lån og alt det andre, så strekker man seg stadig litt lenger for å unngå at det skal gå galt. Jeg har selv gått på akkord med meg selv i et forhold, fordi jeg veide min egen situasjon opp mot situasjonen for flere andre mennesker dersom det kom til brudd. Dessuten er det slik at det som binder mennesker sammen, ofte er sterkere enn man skulle tro. Det kan være urimelig hardt å bryte de båndene, selv om man ikke har det bra.
lillegutt mars o7 Skrevet 8. juni 2008 Forfatter #4 Skrevet 8. juni 2008 He,he ;-) Var ikke akkurat slike innlegg je siktet til da Minnie mus ;-) He,he ;-) Synes jeg ser! " Nå går jeg fra deg for damene på dib synes du er en stor tulling for du ikke ryddet etter deg igår! " Ha,ha =)
Elle melle deg fortelle Skrevet 8. juni 2008 #5 Skrevet 8. juni 2008 Har ikke klaget på mannen min inne her, men har nesten gjort det et par ganger uten å trykket på lagre. Når man blir frustrert over noe eller lei seg, irritert kanskje, ja da er det jammen godt å skrive ut dritten. Og da kommer gjerne alt og det høres mye værre ut enn det er. Enkeltepisoder virker som skjer hele tiden osv. Selv om man har problemer med noe, så er det ikke sikkert man har problemer med alt. Noen er vel villig til å prøve å forandre mye for å få til ting og vil høre om andre har noe å komme med som kan hjelpe på vei. Jeg synes det er flott å se at noen faktisk er villig til å kjempe for forholdet. Tror det er litt for lett å gå ofte. Men klart man skal ikke bli i et forhold uansett. Noen ganger er det en fordel å komme seg ut av det og videre. Tror nok de fleste skriver i ren frustrasjon kanskje, eller de vil høre om andre har det sånn, om det er greit det er sånn eller om det er noen som har noen råd og tips.
Mamma`n til Will& Ailo Skrevet 8. juni 2008 #6 Skrevet 8. juni 2008 Livet er ikke sort /hvitt.Det er masse følser ,økonomi,barn osv...Det er ikke altid så lett .
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå