Gjest Skrevet 8. juni 2008 #2 Skrevet 8. juni 2008 har nettopp kjøpt mistral dk... ingen forskjell på den og mistral, bare dk er dansk.... fikk vognen på fredag, så til det jeg har brukt den nå er jeg kjempe fornøyd. lett å trille og ikje minst god å trille, stødig.... men emilie er bare 12 uker, så hun ligger bare i vognen. har bestilt forlenger til vogna, så det blir dypvogn og skal ordne madrass..... så anbefaler den på det sterkeste )
skimre Skrevet 9. juni 2008 #3 Skrevet 9. juni 2008 har hatt denne vognen i to år til storesøster, og nå har lillebror overtatt:o) er kjempefornøyd med vognen og kan absolutt anbefale den! kjøpte vår på www.lileprinsen.no hyggelig dame, og gode priser;o)
tvilling73, 05/07 Skrevet 9. juni 2008 #4 Skrevet 9. juni 2008 Har også den vogna i tillegg til to andre he he, og den har vært vår babyvogn og er nå i bruk til minsten, men det hender storesøster bruker den også. Vi kjøpte den på happyland.se, og var veldig førnøyd., Mye billiger og mye mer utstyr. Myggnetting, stelleveske og bag var inkludert. 2005.
♥♥mortil4♥♥ Skrevet 9. juni 2008 #5 Skrevet 9. juni 2008 Kjøpte denne i Mars, og er superfornøyd! Den er kjempegod å trille )) Kjøpte nettop søskenbrettet til den og, og det fungerer knallbra.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå