Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

d dannes nytt fostervann hele tiden så vis man kommer seg inn til sykehuset tidsnok og di får stoppet vannavgangen så blir du nok liggenede der til babyen er klar til å komme ut. er du heldig så slipper du unna infeksjoner å andre komplikasjoner.

 

Skrevet

takk for svar, igjen..

Skrevet

Hei! Så innlegget ditt i sted, og dette.. så jeg er bare litt nyskjerrig egentlig.. har vannet ditt gått eller noe? Du virker så bekymret i innleggene dine..

Skrevet

jeg er ikke gravid.. svigerinnen til min venninne er på sykehuset og vannet har gått så alt alt for tidlig.. så prøver å få litt håp bare..

 

Vet ikke eksakt terminen hennes, men vet det er i oktober..midten av oktober tror jeg.. så da er det jo alt for tidlig :(

Skrevet

åh.. ja, det var veldig tidilig.. men for å hjelpe på med litt håp ihvertfall, så fulgte vi jo en kvinne på Jordmødrene på nrk1.. vannet hennes gikk i uke 15-16 eller noe sånt, hun lå i sengeleie på sjukehuset til uke 28 og da begynte riene.. Det gikk fint for henne og baby da..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...