Gå til innhold

I dag har jeg badet - har dere prøvd vannet ute enda da??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Svømte lenge og vel - befriende følelse å svømme i en rolig fjord i sommervarmen! Ungene har badet i flere dager, har vært lit kaldt for meg, men i dag tok jeg mot til meg - deilid forfriskende!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Badet for første gang på søndag, 20 grader i vannet. Det var kjempe deilig, og småtten på snart 1 år badet for første gang =)

Skrevet

Badet for første gang 1 juni og andre gang i går..:)

I går var jeg alene på stranden og badet 10 ganger mens jeg var der, helt himmelskt:)

Værre enn ungene jeg;P

Skrevet

jepp, var og badet forrige helg i hamar.,,

deilig...

Skrevet

Badet for første gang i går i sjøen og jeg ble overassket over hvor varmt det var så tidlig på året. Vi storkoste oss alle mann på stranda går. ;o))

Skrevet

Ja, bada i går. Kjempedeilig vann her! Varmt!

Skrevet

Nei, må vente til snøen har sluppet taket først.

Skrevet

Har badet flere ganger allerede :) i går var det nok noe over 20 grader i vannet og Natalie ble helt GAL hehe, skulle bare bade bade bade hele tiden..

Skrevet

neida, for her snødde det nettopp ;) så er nok en smule kaldt på stranda her :D

Skrevet

Haha, er du på styr! Jeg har stukket tærne i vannet ja, men bading må nok vente til slutten av sommern her så havet blir LITT varmere. Nå er vi heldige om det når 12-13 grader, og det er kaldt uansett hvor varmt det er i lufta.

Skrevet

badet igår (badet for 1 uke siden også) og da var det 22-23 grader i vannet! Helt nydelig! Ulvøya og Malmøya i Oslo :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...