Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Ehhh, overskriften er kanskje rar, men må innrømme at jeg er glad for at guttungen på 2 år endelig tar igjen. Før har andre unger tatt innersvingen på han, stjålet leker fra ham og slått. Han har aldri tatt igjen. Men nå er det visst andre baller. Nå holder han på lekene sine og rober MIN! og slår tilbake omnoen slår han.

Godt å se!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi har det på akkuat samme måten! Det var så ille at tilogmed barnehagepersonalet ble bekymret. men en dag kom ped.leder strålende og sa "I dag slo han!". Hehe, det er en balansegang da, men godt å se det er litt tæl. ;) heldigvis er han flink til å gi tilbake leker når han er bøllete og tar andres ting. Det er jammen mye som skal læres når man er liten!

Skrevet

Ja, det er sant :-) Barnehagepersonalet var bekymret for poden også. Han fant seg i det meste. Men nå, stakkars den som bøller, he he.KAn jeg spørre hvor gammel gutten din er tiril?

 

 

Skrevet

Sånn var gutten min også! Men har begynt å ta igjen nå og er blitt en liten tøffing! :-) Bra det! :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...