Røykeslutt 7.april 08 Skrevet 7. juni 2008 #1 Skrevet 7. juni 2008 Jeg er ikke den høyeste jenta i gata, og sikkert ikke den tykkeste heller, men nå vil jeg ned et par kg. Hva gjør jeg galt?? Spiser 2 knekkebrød til frokost med leverpostei. 3 knekkebrød til lunsj men syltetøy og frukt. Middag, det som står på bordet. 2 brødskiver til kveldsmat. Og drikker ca 2 liter vann til dagen. Kiloene mine sitter rundt magen, slik at jeg ser ut som at jeg er 3mnd på vei hele tiden.... Har dere noen tips???
Lisa81 blittmamma! Skrevet 7. juni 2008 #2 Skrevet 7. juni 2008 Er absolutt ikke noen ekspert, men ville ha byttet ut syltetøyet med magerost eller makrell i tomat feks. Og brød på kvelder gir kanskje endel energi som ikke blir brukt(med mindre du er veldig aktiv på kvelden?) Ellers ville jeg ha pøst på med grønnsaker utover dagen
Bring_it_on!!:)) Skrevet 7. juni 2008 #3 Skrevet 7. juni 2008 Er ikke sikkert du gjør noe galt.. Kanskje den vekten er den vekten kroppen din skal ha... =) Men kanskje du skal prøve en type renselseskur istedet.. Kanskje du rett og slett bare er oppblåst.. =)
sneipen <3 snuppa Skrevet 7. juni 2008 #4 Skrevet 7. juni 2008 og spise mere fiber... drikk mye vann/væske, 2-3 l pr dag som sagt,det kan være at magen burde fungert bedre;)
@LilleMy@venter nr3 Skrevet 7. juni 2008 #5 Skrevet 7. juni 2008 Spis frukt og grønnsaker som mellommåltid. Og hva er det som står på bordet til middag da? Det er kanskje det som er forklaringen, og hvor mye du spiser til middag!???
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå