Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Min 6 uker gamle baby er utrolig varm av seg.Han ligger i vogna si i bare bleia men alikevel er han kjempe varm. Ser nesten litt solbrent ut. Jeg har han ikke i sola men har solkrem på han i tilfellet noen stråler lurer seg fram :)

Jeg syntes bare synd på han...

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Min er også glovarm hele tiden,han ligger også bare i bleia... Syns så synd på han jeg også....

Skrevet

Hei! Noen er mer varme av seg,andre ikke.Min gutt er 8mnd idag,men har hele tiden vært varm.Blir sur om han har mye klær.Gliser når jeg tar av noen klær.Jeg strever enda idag med det.Må være mye i skyggen med han.Han er ellers hele tiden en solstråle som ler og gliser:) Har en bordvifte på rommet hans.Han nyter og sitte foran vifta,hehe.Ifra han var baby,så har han hatt lite klær.Bare body og tynn bukse.Bruker mest ikke sokker.Gliser når jeg tar av sokkene.Merker fort hva dem liker og ikke liker.

Skrevet

Vi må være inne store deler av dagen vi, for lillemor blir så varm og sint når vi er ute i varmen.. Så i sommer blir det masse vann og innetid for vår del iallefall..

 

 

Fint nick du har forresten happygirl..

 

hehe

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...