Gjest Skrevet 6. juni 2008 #1 Skrevet 6. juni 2008 Er bare nysgjerrig på hvordan dagene/rutinene deres er.. Når står dere/babyene opp, når sover babyene deres, hvor ofte spiser de etc... Synes selv det er litt vanskelig å komme inn i gode rutiner, spes i denne varmen... Lillegutt har problemer med å finne søvnen om dagen.. Flere som har det slik? Kjempeglad for mange svar
Tuppen og mini Skrevet 6. juni 2008 #2 Skrevet 6. juni 2008 Har veldig lite rutiner på dagen. Han våkner som regel kl 7, og er trøtt igjen i 9-tida, men hvor lenge han sover og er våken etter det varierer fra dag til dag. Noen ganger en halvtime og noen ganger 3 timer. Kommer jo veldig an på om vi er hjemme eller ute og farter også. Synes det er ganske greit jeg. Tar det som det kommer :-)
Linnea&Julie Skrevet 6. juni 2008 #3 Skrevet 6. juni 2008 Jenta mi er 4 mnd. Vi står opp i 9-10 tiden..Liten hvil i 11-12 tiden (30-45 min) Og hviler i sengen fra KL14-16 ca. Hun får mme kl.06, 10, 14 og 18...Spiser grøt kl 19.30 og legger seg kl.20. Sover da til 06, og får flaske og sover videre 3 timer ca!! Deilig Hun finner søvnen av seg selv!
kitty08 Skrevet 6. juni 2008 #4 Skrevet 6. juni 2008 Her står vi opp rundt 6.30. Babyen vil nok helst opp før, men jeg klamrer meg til senga til 6. Hun bråker og kaver sånn (og jeg er en dårlig sover), så da har jeg mer eller mindre vært våken i timesvis :-(. Om dagen så tar hun en lur når det har gått ca 2t siden hun våknet sist. Sover som regel i 35-40min sykluser, en sjelden gang litt lenger. Sover like mye om hun sover inne (i vogna) eller ute på tur. Er forresten ikke særlig interessert i å sitte i vogn lenger, så det blir endel babybjørnbæring. Er også trøtt for natten ca 2t etter siste lur så tar natten en gang mellom 18.30-20.
Tuppen og mini Skrevet 6. juni 2008 #5 Skrevet 6. juni 2008 til kitty08 Hadde det sånn som deg om natta. Mini lagde så mye lyd uten egentlig å våkne for å få mat, så jeg lå våken i timesvis Flytta han inn på eget rom med døra på gløtt, sånn at jeg bare våkner hvis han virkelig sier ifra, og jeg har fått et helt nytt liv :-) Er så glad i nattesøvnen hehe.
kitty08 Skrevet 6. juni 2008 #6 Skrevet 6. juni 2008 Skulle så fryktelig gjerne ha gjort det, men har ikke flere rom :-(. Flytter om en mnd ... Takk for tipset :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå