aniskringle Skrevet 5. juni 2008 #1 Skrevet 5. juni 2008 På tirsdag så skal sønnen min på snart 10 år fjerne mandlene sine. Jeg gleder meg overhode ikke. Men han er nødt å få de bort. Han har cerebral parese og strever med å få spist skikkelig. Håper bare han slipper å få etterblødninger!!!!!
Gjest Skrevet 5. juni 2008 #3 Skrevet 5. juni 2008 Skjønner at du kvir deg. Men de er så flinke, både anestesi og kirurgi personalet, så dette skal gå bra Masse lykke til på tirsdag
Sånn kan det gå Skrevet 5. juni 2008 #4 Skrevet 5. juni 2008 Det går så fint så. Både mannen min og 6 av ungene har fått fjernet mandlene og ingen blødninger hos noen av dem. Nå står 14-åringen også på vent for å få fjernet sine.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå