Gå til innhold

Kjempe stolt over eldstemann naa :)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Han har en stund proevd aa svoemme uten ringer og i gaar satt det, naa svoemmer han bassenget paa langs, helt ut paa dypet.ca 15 meter langt tenker jeg :)

 

Knallstolt av lille 3 aaringen min !!!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så gøy :)

Men er ikke det veldig tidlig og kunne svømme selv ,når man bare er 3 år?

Skrevet

Oj jammen er han flink da :) Siste dagen vi var i syden, fant snuppa ut at hun skulle prøve uten armringer og dukke/prøve å svømme under vann.. og hun har alltid vært sånn som hyler når hun får en dråpe vann i fjeset.. Hun var da 4,5 år.. er nå 5 år,og har ikke tenkt tanken at hun er moden for å klare det enda.. så flink gutt du har :)

Skrevet

Tror det er ganske tidlig ja :)

 

Men han er i basseng ganske mye da, ca 2 ganger i uken vil jeg tro saa han har hatt et godt utgangspunkt :)

 

 

Skrevet

Kjempeflink er han:) Synes ikke jeg ser Johanne svømme på en god stund enda hehehe. Eldste var 5 når hun lærte å svømme.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...