Gå til innhold

noen som har den "reisesengen" som di har på brio???


Anbefalte innlegg

Skrevet

en grønn seng som kan tas med på stranden+++ uv-beskyttet... lurte på å kjøpe den i morgen....

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har den ikke, men den så fin ut.

Gutten min har nok blitt for stor til å få plass.

Skrevet

Vi kjøpte den, uten tvil noe av det beste vi har kjøpt til Live hittil, hun er 7 mnd men storkoser seg i den, den er liksom stor nok så hun kan rulle rundt om hun vil, og leker, helt topp=) Noe å anbefale dersom du liker å vere ute=)

Skrevet

sååå bra :o)

Da skal jeg innom å kjøpe den i morgen... syns sååå synd på lille emilie som må ligge i vognen hele tiden ute.... å hun er såååå varm.. så syns den virket såååå grei.... så på bilde at det var leker også som han ned inni... :o)

Skrevet

hei. Såg på den på lek og hobby den ene dagen..Ser kjempegrei ut, men Linnea he ikje tålmodighet t å ligge i bag noe særlig lenger,hehe..Så eg kjøpte sånn et lite telt (halv-telt) de hadde på jysk nå!! Å måtte jo kjøpe det babybassenget au :)

Skrevet

Er det UV-beskyttelse i det teltet?

Skrevet

nei, det er ikke uvbeskyttet..Det gav jeg opp med å finne,hehe!!

Har ikke prøvd det enda, men virker greit!!

Skrevet

oki:-)

Men det bassenget så supert ut da!!!

Tror jeg må på shopping i morra gitt:-)

Skrevet

Vi dro innom å kjøpte den "reisesengen" i dag og den var super :D Kjempe deilig for henne å ligge i noe annet enn vogna hele tiden..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...