mumrikka fødeklar Skrevet 3. juni 2008 #1 Skrevet 3. juni 2008 Hei. Trenger litt hjelp og fantasi til å finne guttenavn til lillegutt i magen(tror nå det er en liten gutt, selv om ingenting er sikkert etter ordinær ul) Har en gutt fra før som heter Julian og trenger et navn som passer til dette. Vi har tenkt litt på Matheo men det er greit med noen flere valg. Noen som har noen ideer? Ha en fin dag alle sammen.
chick28 blir trebarnsmamma=) Skrevet 3. juni 2008 #2 Skrevet 3. juni 2008 Marco? Patrick? Har ikke så mange guttenavn på lager og er ikke så flink til å se hva som passer med hva. Men her var jo to alternativer vertfall=) Lykke til!
Gjest elissa2 Skrevet 3. juni 2008 #3 Skrevet 3. juni 2008 theo? Elias? Lukas? Kevin? David? Aleksander? Eirik? Sander? Oliver? Leander? Mathias? William? Daniel? Robin? Kristian?
mira11 Skrevet 3. juni 2008 #4 Skrevet 3. juni 2008 Jeg liker jacob og filip.. men det er kanskje veldig populært for tida.. Og jonas, oliver og ola.. Hva med jesper? det passer jo godt med julian..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå