Gjest Skrevet 2. juni 2008 #1 Skrevet 2. juni 2008 Vi kan jo benytte anledningen når vi har den til å gjøre en god gjerning. (ref denne tråden; http://www.dinbaby.com/forum/thread/137904773) Jeg bodde i huset ved siden av en gang i tiden, mener det var dem som bodde der da også. Jeg kjenner dem ikke, men vet jo at det brant i går. Har dere kanskje noenting å avse til disse menneskene?
Turid Laila Skrevet 2. juni 2008 #2 Skrevet 2. juni 2008 Tror faktisk ikke jeg har noe. Har jo en del klær til småtten, men det jeg har til overs er jo for smått til de... Dessverre
Gjest Skrevet 2. juni 2008 #3 Skrevet 2. juni 2008 Synd:( Men pytt, kanskje det dukker opp litt i haugen når du pakker flyttelass! Hehe... (for det er 1 juli? dere flytter?)
Turid Laila Skrevet 2. juni 2008 #4 Skrevet 2. juni 2008 Ja kan hende det. Gikk noen poser til uff containeren her om dagen da. Men kan godt hende det dukker opp noe Utrolig hva man har når alt kommer til alt. Hva man faktisk har tenker man vel ikke over før man mister det kanskje..?
Turid Laila Skrevet 2. juni 2008 #5 Skrevet 2. juni 2008 Ja vi flytter 1. juli (sånn for å svare og dytte det opp igjen) Gleder meg!
Kirsebæra Skrevet 2. juni 2008 #6 Skrevet 2. juni 2008 Dytter litt jeg så flere får det med seg! spre budskapet til dine venner også!! alle sammen!
Fikk maibaby06 Skrevet 2. juni 2008 #7 Skrevet 2. juni 2008 Dytter opp selv om jeg ikke bor i området. Honnør til snille tillab som gjør en god gjerning nå som hun nettopp har født og alt:)) Ellers trenger de vel alt, ikke bare barneklær. Blir det innsamling i oslo kan vel støvsuger-karina legge ut info her om det kanskje? Tragisk å miste alt de eier.
Kirsebæra Skrevet 2. juni 2008 #8 Skrevet 2. juni 2008 svarte, 2.siden allerede!! hold denne oppe jenter til i morgen og andre dager forsåvidt også!
Stolt Mamma™-1jente og 1gutt!! Skrevet 3. juni 2008 #11 Skrevet 3. juni 2008 Opp med seg. Jeg bor i området, men spørs om jeg har noe å bidra med til guttene siden de er litt eldre enn Thea. Skal si ifra hvis det dukker opp noe nyttig. Trist sak.,.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå