Gå til innhold

Endelig.. 100dager igjen. Andre?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har syns de som har kun 100dager igjen har kommet langt...og i dag er jeg der selv. Jippi!! "Bare" en sommer igjen før babyen kommer.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hehe=) 100 dager igjen her og=) Men håper at jenta kommer i slutten av august, da storesøster har bursdag i begynnelsen av september.

 

Første barnet eller har du fler? Her blir det tredje og siste.

Skrevet

102 102 102 102 102 102

Skrevet

Jeg også - 100 dager igjen i dag! "Bare" en sommer igjen som du sier - skulle for første gang i mitt liv ønske at den sommeren blir kort... og litt mindre varm.. puh.. ;-)))

Skrevet

Jeg å har "bare" 100 dager igjen i dag:)

Så nå skal jeg bare nyte tiden i solen og lade opp batteriene til fødsel:)

Skrevet

100 dager igjen på meg også. Blir lettere å holde regninga nå, i morgen er det 2 siffra tall. Bare 99 dager igjen.

Denne sommeren kommer til å gå sakte tror jeg. Blir sånn når man lengter etter noe søtt og godt ;0)

Skrevet

101 dager igjen her! =) går fort til september nå...!

Skrevet

Det er mitt tredje barn som kommer om 100 dager, men jeg har ikke gått gravid på sommeren før...kjenner allerede nå at at det er VAAAARMT. Jeg som til vanlig ELSKER solen nyter nå skyggen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...