smilien Skrevet 2. juni 2008 #1 Skrevet 2. juni 2008 jeg er blitt såååå lei nå!og istedenfor å fokusere så mye på det prøver jeg å tenke på alt som jeg gleder meg til etterpå.og det er en laaaaang liste:) gleder meg til å se det lille nurket mitt! gleder meg til å kunne ta på meg sokker uten å se ut som en akrobat! gleder meg til å klare å knyte sko selv! gleder meg til å kunne drikke et glass vin! gleder meg til å kunne gå på laaaange turer! gleder meg til å kunne klare å vaske hele huset uten middagslur innimellom(er det mulig å glede seg til det) gleder meg til å ligge på magen og ryggen og sove! gleder meg til å ha en hel natt uten å gå på do å tisse(selv om jeg må opp for å amme) og mye mye mer! jeg har nå gått i en uke å følt at jeg er så lei som det går an å bli.men i dag tenkte jeg at jeg skal tenke på bare posetive ting(prøve iallefall) og jammen hjelper det på humøret :) hva gleder dere andre dere til?? hilsen smilien,med 14 dager igjen!!
Gjest Skrevet 2. juni 2008 #2 Skrevet 2. juni 2008 gleder meg til å se jenta vår, hvem hun ligner på ol. gleder meg til alt vi skal gjøre med hun fremover i mange mange år gleder meg til å trene sånn som før gleder meg til å kose med med vin og ost/kjeks gleder meg til kjolene mine passer igjen gleder meg til å orke husarbeid uten å ha vondter overavlt etterpå gleder meg til å sove i behagelige stillinger igjen gleder meg til å amme gleder meg til en natt uten å tisse hele tiden jeg og gleder meg til å kose og lekesloss med kjæresten som før ..listen slutter egentlig ikke.. er så mye jeg gleder meg til! alt fra alt det vi får oppleve med jenta vår til ting jeg kan gjøre med kroppen igjen. Lurt å tenke positivt, og liste opp hva man gleder seg til.. enda mere ting å se frem til mens vi venter på termin :-)
lundie-Emilia+1 til-HØYGRAVID! Skrevet 2. juni 2008 #3 Skrevet 2. juni 2008 Skriver under på ALT dere har skrevet, og legger til: - gleder meg til å kunne spise medium stekt biff - gleder meg til å ta med nurket ut på trilletur - gleder meg til å kunne bøye meg ned uten å få kynnere - gleder meg til å kunne gå opp en bakke uten å høres ut som jeg har løpt verdens lengste maraton - gleder meg til permisjonen begynner! Bare noen uker igjen nå Hmm, klarte ikke komme på mer i farten akkurat nå jeg...
Mammamia&EmmaTherese Skrevet 2. juni 2008 #4 Skrevet 2. juni 2008 Må komme med min egen liste jeg også Gleder meg til å møte jenta/gutten våres! Gleder meg til å kunne ligge normalt om natta igjen! Gleder meg til å kunne gjøre ting uten å ligge på sofa'n i to dager etterpå! Gleder meg til å bli kvitt bekkenløsninga!!!! Gleder meg til å kunne herje litt igjen! Gleder meg til å prøve å få til amminga! Gleder meg til å kunne gå i NORMALE klær igjen!! Gleder meg til å kunne gå med normale sko igjen! Gleder meg til en hverdag med gullet våres! Listen kan fortsette ganske lenge, men stopper der jeg:)
Supermamm Skrevet 2. juni 2008 #6 Skrevet 2. juni 2008 Gleder meg til å se prinsessa, og om hun er lik søsteren sin:) Ellers gleder jeg meg til: Å leke med jenta mi (eldstemann) Brie!! Å få tilbake kroppen min En kald øl i sola Gå tur i et ihvertfall normalt tempo (og ikke i snilefart)
Zabbi Skrevet 2. juni 2008 #7 Skrevet 2. juni 2008 hehe du kan jo spise sushi da, bare ikke med tunfisk i
Liss,♥ ♥ T,M,L♥ ♥ Skrevet 2. juni 2008 #9 Skrevet 2. juni 2008 Dette gleder jeg meg til bare jeg er ferdig med og være gravid, begynner og bli dyktig lei jeg å - Se lillejenta våres, og holde henne i armene mine - Trille turer med det lille nurket. - Ligge på magen og sove igjen. - Kose meg med ett glass vin og øl i sola. - Spise medium stekt biff. - Komme inn i de gamle klærne mine igjen. - Ligge på sofaen sammen med mannen min. Det er sikkert masse mer å, som jeg ikke kommer på nå, men dette er noe av det første jeg skal gjøre ihvertfall:)
Mamma mjaua Skrevet 2. juni 2008 #10 Skrevet 2. juni 2008 GLEDER MEG TIL Å TREFFE BARNET MITT!!!!! gleder meg til å spise, drikke, bære, trene alt jeg vil gleder meg til å kunne ta karuseller:) gleder meg til å ta spa glede meg til å sole meg uten å få "heteslag"
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå