Gå til innhold

Pris på solist?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvor mye pleier slister å ta betalt f.eks for 2 sanger under vielsen?

 

Ei jeg gikk plå kos med for 15 år siden skal synge under vielsen.. er ikek profesjonell.. Hun sa at jeg kunne betale henne det jeg følte var den rette prisen..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Proffer tar ca 2000kr... kanskje 500,- ?

 

Hilsen Proff ;-)

Skrevet

Vi skal ha ei som går i klassen min, så gir henne rundt 500 kr som takk for hjelpen

Skrevet

Syns hun kan få en 1000 lapp i alle fall. Selv om hun ikke proff gjør hun jo samme jobben.. Hvis hun er gjest i bryllupet blir det jo noe annet, da blir jo det en del av gaven, på en måte..

Skrevet

Synes 500 er passe :)

Hva betyr egentlig "plå kos"? Klarte ikke å tolke den skrivefeilen...

Skrevet

plå kos= på kor.. Men det heter vel å gå "i kor" sammen.. Var bitte litt trøtt da jeg satt å tastet.. =)

 

Da sier vi 1000,-.. Hun ska jo tross alt øve inn sangene. Og er ikke gjest i bryllupet nei.. Har kun plass til de aller nærmeste.

Fant et sted med begrensning på 40 pers som tok 220 for middag, dessert og kaffe.. Alle andre steder tar 400 for det samme.. SÅ jeg JUBLER for hver person som takker nei til invitasjonen.. Er overbooket med noen personer enda..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...