Bella Swan Skrevet 1. juni 2008 #1 Skrevet 1. juni 2008 Jeg kikket bare så vidt på teste og så la jeg den i fra meg. Den tok så lang tid og så måtte jeg hjelpe minste mann. Jeg kikket på tetsten igjen, da hadde gått ca 15-20min. Da var den posetiv!!!!!!! Men kan jeg stole på den da? Har aldri opplevd at en test har blitt posetiv i ettertid, når jeg ikke har vært gravid. Så jeg har veldig lyst å stole på den. Må også legge til at jeg ikke skal ha TR før på torsdag. Noen som har opplevd det samme og har dere da vært gravid eller ikke? Håper så at testen stemmer
Silje og Vaniljebollene Skrevet 1. juni 2008 #2 Skrevet 1. juni 2008 Jeg opplevde det samme sist uke... Positiv etter en halvtime. Men etter noen dager dukket TR opp Håper du er gravid likevel!
Bella Swan Skrevet 1. juni 2008 Forfatter #3 Skrevet 1. juni 2008 det var trist å høre Tror jeg venter til torsdag, hvis jeg klarer, med å teste på nytt!!!
Silje og Vaniljebollene Skrevet 1. juni 2008 #4 Skrevet 1. juni 2008 Lykke til da Vi får bare prøve igjen.
Septemberstjerna og Martine Skrevet 1. juni 2008 #5 Skrevet 1. juni 2008 Har ikke opplevd det sammen, men på de testene jeg har tatt har det stått at etter 5 minutter (eller hva det nå står) så er testresultatet ugyldig. Men, det kan jo være forskjellig fra test til test...? Lykke til da!
Prinsessemamma x 2 Skrevet 1. juni 2008 #6 Skrevet 1. juni 2008 Ta en digital en, den viser riktig resultat i flere dager
ditte&malusken&lillebror Skrevet 1. juni 2008 #7 Skrevet 1. juni 2008 Jeg testet svaaaaaaaaaaakt posetivt, så svakt at mannen min sa at jeg innbilte meg streken for han kunne ikke se noe... Så etter de 10 min som er maxgrense for hvor lenge man kan lese av testen var den fremdeles ikke noe sterkere... Jeg la den fra meg og gikk for å gjøre noe annet, og da jeg kom tilbake ca 20 min senere var den meget synlig posetiv... Jeg var gravid:) Masse lykke til!! Krysser fingrene for deg:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå