Gå til innhold

Urolig om natten etter barnehagestart.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Gutten vår på 1 år begynte i barnehage for en mnd siden, og etter det våkner han ørten ganger om natten..... Han har alltid hatt urolig søvn, men nå er det ille.

Er det flere som har/har hatt det sånn?

Går det snart over???

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Sånn har det vært her og.

Det går seg til, selv om det røyner på når det står på

Skrevet

Hadde det sånn vi og. Didrik var veldig urolig, men fann ut at det hjalp å forskyve leggetida frå 19 til 20. Han trengte tydeligvis bedre tid til å roe seg ned og bearbeide inntrykka etter en lang dag i barnehagen før han la seg. Gradvis gikk vi tilbake til legging klokka 19. Eller så er det jo og mulig at han er kjempetrøtt når han legger seg, blir jo gjerne meir urolig om nattta då. Søv han godt på dagen i barnehagen? Didrik måtte ha to lurer på dagen første månedane, blei for lite med en.

Skrevet

Hei og takk for svar!

Vi har måtte gå opp fra en til to lurer i barnehagen. Sover noen dager ca 3 timer tilsammen. Har alltid lagt han kl 19, men kanskje jeg skal prøve som du sier å legge han kl 20.... Han våkner også fryktelig tidlig for tiden.... Slitsomme greier for oss alle :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...