piano♫ Skrevet 31. mai 2008 #1 Skrevet 31. mai 2008 Det stod ei jente/dame av utenlandsk opprinnelse bak disken da jeg skulle betale - og på navneskiltet hennes stod det Melodina. Det synes jeg var et nydelig navn på ei nydelig jente. Ikke et navn jeg kunne brukt selv, men det hadde en flott klang i seg.
Skravlemamman Skrevet 31. mai 2008 #2 Skrevet 31. mai 2008 Helt enig - et vakkert navn. Selv er jeg helt betatt av navnet Abelone. Traff ei lita tulle med langt krøllete svart hår og store bollekjaker som het Abelone, og hun var like sjarmerende som navnet;-)
Gjest Skrevet 31. mai 2008 #3 Skrevet 31. mai 2008 Jeg har en niese som heter Abelone :-) Nydelig navn
Gjest Skrevet 31. mai 2008 #6 Skrevet 31. mai 2008 Jeg synes Melodina var nydelig. Abelone er knallfint. Men ikke navn jeg kunne brukt
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå