Gå til innhold

dere som gir mme: når begynne med velling/grøt?


Anbefalte innlegg

Skrevet

hvordan har dere gjort/tenkt å gjøre?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

med min sønn (som no er snart 3) begynte vi med grøt en halv uke før han blei 4 mnd, gav da noen få t-skjeer om kvelden.. den med mais, ventet med gluten. han likte dette veldig godt.. så forsatte vi sånn en ukes tid før vi økte litt og litt.. kommer til å begynne ved 4 mnd alder denne gangen og..

Skrevet

begynte da Andrea var var 3,5mnd. begynte først med tynn velling, men nå er det litt tynn grøt...

Skrevet

begynte med tynn velling et sted mellom 3.5 og 4 mnd. og nå får han vanlig grøt. er ille glad i den med mais, den med ris er han ikke like overbevist om=P

 

blander med mme. på de pakkene man kjøper i Sverige står det at man skal blande med vann, men det smaker jo ingenting.. småtten her spytta det bare ut. noen som vet hvorfor det er forskjellig fra de norske pakkene? (samme merke og alt) er det fordi de allerede har tilsatt melk eller?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...